sobota, 07 grudnia 2013 19:53
Rate this item
(0 głosów)

Jetairfly otrzymały pierwszego Dreamlinera

jetairfly787Jetairfly jest pierwszym przewoźnikiem w Belgii i krajach beneluksu, który rozpoczyna użytkowanie Boeinga 787.
JetairFly rozpocznie użytkowanie 787 na krótkich i średnich trasach na początku grudnia a obsługa długich tras planowana jest między Bożym Narodzeniem a Nowym Rokiem.


Cieszymy się, że Dreamliner w barwach Jetairfly rozpoczyna służbę jako pierwszy i jedyny 787 użytkowany przez jakiegokolwiek belgijskiego przewoźnika – powiedział Elie Bruyninckx, prezes TUI Belgia.

Pasażerowie podróżujący 787 linii Jetairfly będą mieć do dyspozycji szereg udogodnień, jak choćby elektronicznie przyciemniane okna czy większe schowki na bagaż. W trakcie lotu na pokładzie Dreamlinera utrzymywane jest wyższe ciśnienie, a powietrze ma większą wilgotność. Samolot wyposażony jest w zaawansowany system filtrowania powietrza i technologię zapewniającą łagodniejszy lot, dzięki którym podróżowanie jest dużo bardziej komfortowe i mniej męczące dla pasażerów.

 

Jetairfly jest częścią TUI Travel PLC, największej na świecie grupy oferującej usługi turystyczne.

 

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Na podstawie: Boeing.


Tagged under

Related items (by tag)

back to top